Kontakt - Fotograf Ślubny Rodzinny Szczecin Klisza Art Studio

Kontakt

Wiemy, że wybór dobrego fotografa to trudna sztuka. Czy jest ktoś taki, kto będzie czytać Wam w myślach? Kto będzie zawsze o krok przed Wami? Kto w razie potrzeby przypomni o obrączkach? My co prawda nie korzystamy ze szklanej kuli, która podpowiada nam, co się wydarzy, ale mamy w rękawie inne asy – długie doświadczenie i estetyczny zmysł. 😉

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na nasz temat, zapytać o dostępne terminy, albo ulubiony film na Netflixie, wypełnijcie formularz kontaktowy. Możecie też napisać maila na adres klisza-art-studio@wp.pl lub zadzwonić pod numer: +48 509 844 224.

Wolicie spotkania osobiste? My też je lubimy! Zapraszamy na filiżankę kawy do Szczecina lub Goleniowa.

Wystarczy, że opowiecie nam, jak wyobrażacie sobie Waszą uroczystość, a potem wspólnie porozmawiamy o tym, jak nadać Waszym marzeniom realną formę.

Ważne

Ponieważ czasem nasze wiadomości wpadają do Spamu, prosimy w treści zapytania podać numer tel. komórkowego. Poinformujemy Cię sms-em kiedy oferta będzie już gotowa do wysłania.

Dane

Administratorem danych podanych na stronie www.klisza-art-studio.pl jest właściciel marki Klisza Art. Studio. Dane są przetwarzane w celu obsługi korespondencji, przez okres niezbędny do przedstawienia pełenj oferty. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w zakłąde polityka prywatności. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem poczty elektronicznej kprp.iod[at]prezydent.pl. Podanie danych jest dobrowolne.

Make Love and Get Married!

„Wiesz, Prosiaczku…miłość jest wtedy…kiedy kogoś lubimy…za bardzo.”

- Alan Alexander Milne

Kubuś Puchatek

Fotograf Ślubny Szczecin Goleniów Police Gryfino Stargard

Fotograf Szczecin Publikacje
Fotograf Szczecin Publikacje
Fotograf Szczecin Publikacje
Fotograf Szczecin Publikacje
Fotograf Szczecin Publikacje
Fotograf Szczecin Publikacje

Zarezerwuj termin:

+48 509 844 224

klisza-art-studio@wp.pl