Plener ślubny Szczecin - Fotograf Ślubny Rodzinny Szczecin Klisza Art Studio

Plener Ślubny Szczecin

Wasze uczucia w roli głównej. Zatrzymajmy na chwilę czas.

Plenerowa sesja ślubna jest jak odpoczynek po długim biegu. Możemy zatrzymać się, odetchnąć, wrócić wspomnieniami do ślubu i wesela, a przede wszystkim – uwiecznić Wasze uczucie spokojnie, bez pośpiechu i naturalnie. Chcemy pokazać Was takimi, jakimi jesteście naprawdę, tylko ze sobą. Bez sztucznych gestów, wymuszonych póz i tego, co po prostu nie jest Wasze.  

Zależy nam na tym, żebyście patrząc na zdjęcia, widzieli siebie. Żeby fotografie oddawały Wasze charaktery. Żeby wszystko się zgadzało: miejsce, pora roku i charakter zdjęć.

Czujecie to samo? Spotkajmy się, żeby porozmawiać o Waszych zdjęciach ślubnych.

Jaki termin na sesję ślubną wybrać?

Ślubny plener to sesja zdjęciowa, na którą umawiamy się już po ślubie. W zależności od pory roku i Waszych oczekiwań plener ślubny może odbyć się kilka dni lub tygodni po uroczystości. Wszystko zależy od tego, czy chcecie mieć zdjęcia w promieniach letniego, zachodzącego słońca, wśród jesiennych liści czy może w śniegu.

Wspólnie wybierzemy miejsce na sesję ślubną i ustalimy dogodny termin. Jeśli zdecydujecie się na zdjęcia pod gołym niebem, a w dniu sesji zerwie się burza czy cały dzień będzie lał deszcz, spokojnie – ustalimy inną datę.
Kiedy robić zdjęcia? Nie ma jednej odpowiedzi – wszystko zależy od tego, jaki klimat mają mieć Wasze fotografie. Nie macie konkretnego pomysłu? Chętnie podpowiemy.

Fotograf Szczecin plener zagraniczny Irlandia

Plener ślubny - Wasze Historie

Naturalne i autentyczne plenery ślubne wykonane z ♥ w Szczecinie.

Zagraniczna sesja ślubna - Cork Irlandia

Sesja fotograficzna Marzeny i Mateusza

Tajemniczy i nostalgiczny sesja ślubna

Paulina i Darek sesja po ślubie

Zagraniczna sesja zdjęciowa Pati i Nico

Już wkrótce...

Gdzie robimy zdjęcia po ślubne?

W mieście, na wsi, w lesie, nad morzem, nawet w górach i za granicą. Pod dachem i pod chmurką.
Znamy dużo pięknych i ciekawych miejsc, więc chętnie coś podpowiemy, ale nie będziemy nic narzucać. Jeśli macie swój pomysł, zrobimy zdjęcia tam, gdzie będziecie tego chcieli.

Sposobów wykorzystania fotografii z sesji plenerowej może być naprawdę dużo. 🙂 A może już w trakcie spotkania z fotografem urodzą się ciekawe pomysły? Jeśli szukacie ciekawych pomysłów na upominki dla gości, podziękowania dla rodziców w postaci foto-albumów , chętnie pokażemy Wam to, co już przygotowywaliśmy. A może wspólnie wymyślimy coś nowego?

Sprawdz dostępne terminy na plener ślubny:

Jak przygotować się do ślubnego pleneru?

My zorganizujemy zaplecze techniczne – wszystko, co jest potrzebne do zrobienia profesjonalnych, pięknych zdjęć. Wy zadbajcie o stroje, uczesanie, makijaż (jeśli tego potrzebujecie) i ewentualnie osobiste przedmioty, które chcielibyście wykorzystać.
A jeśli chcecie oswoić się z aparatem i rozgrzać się przed ślubnym plenerem, pomyślcie o sesji narzeczeńskiej .

Czy ktoś może Wam towarzyszyć?

Jak chcecie. Najlepiej nie zabierać ze sobą połowy gości weselnych, ale jedna czy dwie osoby nie powinny nikomu przeszkadzać. 🙂

Macie pytania? Czekamy z odpowiedziami.

Stwórzmy Razem Wyjątkowy Plener Ślubny

Spodobały Wam się nasze zdjęcia?

Czujecie, że mówimy tym samym językiem co Wy i podobają Wam się nasze sesje plenerowe? Dajcie nam o tym znać! Chętnie umówimy się na spotkanie, napijemy kawy i porozmawiamy o Waszych wymarzonych zdjęciach ze ślubnego pleneru.

Chodźcie, poznajmy się bliżej. 🙂

fotograf-stargard

Fotograf Ślubny Szczecin Goleniów Police Gryfino Stargard

Zarezerwuj termin:

+48 509 844 224

klisza-art-studio@wp.pl