Sesja rodzinna Szczecin - Fotograf Ślubny Rodzinny Szczecin Klisza Art Studio

Sesja Rodzinna Szczecin

Sesja Rodzinna - jak się przygotować, czy warto?

Drobne, ulotne chwile z rodziną lub przyjaciółmi utrwalone w kadrze – zrobimy Wam zdjęcia, o jakich marzycie. Gdzie tylko chcecie.

Niezależnie od tego, czy sesja odbędzie się w domowym zaciszu, na plaży, w studiu czy w ulubionym miejscu w Szczecinie lub innym mieście, pokażemy relacje, które łączą Was z najbliższymi. Uwiecznimy te wyjątkowe uczucia i drobne chwile, które zawsze chcieliście zatrzymać.

Na rodzinne sesje zdjęciowe zapraszamy rodziców i dzieci, dziadków i wnuki, grupy przyjaciół, całe rodziny, pary w każdym wieku i wszystkich, którzy chcą zatrzymać w kadrze uczucia łączące ich z bliskimi. 

Jesteście chętni na taką przygodę? Zapraszamy do Klisza Art Studio!

Sesja rodzinna – dla kogo?

Sesja rodzinna niejedno ma imię. Kto może wziąć w niej udział? Każdy. Rodzice i dzieci, dziadkowie i wnuki, przyjaciele, pary w każdym wieku – słowem wszyscy, którzy chcą uwiecznić swoje uczucia.

Najczęściej w rodzinnych sesjach zdjęciowych biorą udział rodzice i ich kilkuletnie pociechy, ale jeśli macie inny pomysł, dajcie nam znać. Możemy zorganizować sesję dla pary, sesję z okazji jubileuszu rodziców czy dziadków, a także sesję zdjęciową dla przyjaciół.

Gdzie odbywa się rodzinna sesja zdjęciowa?

Możemy przyjechać do Waszego domu, wynająć studio albo umówić się na sesję w plenerze bądź w miejscu, które jest Wam szczególnie bliskie.

Sprawdz dostępne terminy na rodzinną :

Jak przygotować się do sesji rodzinnej?

Zależy nam na tym, aby Wasza rodzinna sesja zdjęciowa pokazywała Was takimi, jakimi jesteście i odzwierciedlała Wasz charakter. Aby tak się stało, warto trochę przygotować się do zdjęć, zwłaszcza jeśli w sesji mają brać udział dzieci. Jeśli maluchy nie są oswojone z aparatem, zróbcie kilka prób w domowym zaciszu – dzięki temu Wasze pociechy będą czuły się swobodniej w trakcie właściwej sesji.

Wszystkie pozostałe szczegóły omówimy podczas spotkania – porozmawiamy wtedy o Waszym pomyśle na zdjęcia, a jeśli nie jesteście pewni, co wybrać, chętnie coś podpowiemy.

Rodzinna sesja zdjęciowa w Szczecinie i nie tylko – gdzie możemy zrobić zdjęcia?

Najczęściej organizujemy sesje zdjęciowe w Szczecinie i okolicach, ale możemy przyjechać, gdzie chcecie – nawet do Irlandii tak jak to było z Marzeną i Mateuszem. 😉

A jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic, umówmy się na kawę – porozmawiamy o Waszej wymarzonej sesji zdjęciowej.

Stwórzmy Razem Wyjątkowy Sesję Rodzinną

Spodobały Wam się nasze zdjęcia?

Jeśli nasze zdjęcia przypadły Wam do gustu, a pomysł rodzinnej sesji zdjęciowej jest Wam bliski, dajcie nam o tym znać. Chętnie spotkamy się przy kawie lub herbacie i porozmawiamy o tym, jak wyobrażacie sobie swoją sesję. 

Opowiedzcie nam o swoich fotograficznych marzeniach – zrobimy wszystko, żeby je spełnić.

68 fotograf szczecin

Fotograf Ślubny Szczecin Goleniów Police Gryfino Stargard

Zarezerwuj termin:

+48 509 844 224

klisza-art-studio@wp.pl