Fotografia ślubna Szczecin - 3 powody dla których warto nas sprawdzić - Klisza Art Studio

Fotografia Ślubna Szczecin

Ulotne chwile zatrzymane na zawsze – naturalnie, swobodnie i z lekkością.

DEKORACJE KOŚCIOŁA I SALI WESELNEJ. WESELE AGATY I PAWŁA W RUSTYKALNYM STYLU

Fotografia Ślubna Szczecin – Specjalizujemy się w fotografii ślubnej, w której chodzi o pokazanie prawdziwych emocji – drobnych gestów pomiędzy wielkimi momentami. Uwieczniamy pierwsze spojrzenia po nałożeniu obrączek, uściski z bliskimi po zakończeniu ceremonii, łzy wzruszenia po przemowach świadków, energię gości na parkiecie i wszystko to, co składa się na wyjątkową opowieść z Waszego ślubu i wesela.

Naszej pracy przyświeca jeden cel: chcemy pokazać Was takimi, jakimi jesteście naprawdę. Wszystko po to, byście za 10, 20 czy 60 lat wspominali dzień ślubu z takimi samymi emocjami. Byście patrząc na Wasze zdjęcia, mogli powiedzieć: tak, to my.

Szukacie tego samego w fotografii ślubnej? Spotkajmy się i porozmawiajmy.

Jak pracujemy podczas ślubu i wesela?

Nie wchodzimy Wam w drogę, ale jesteśmy zawsze tam, gdzie powinniśmy być. Uwieczniamy wszystko to, co trzeba uwiecznić. Jesteśmy skoncentrowani i uważni. Nie cykamy zdjęć maszynowo, ale umiejętnie wyłapujemy to, co ważne, wzruszające, zabawne, wyjątkowe.
Nie zadajemy zbędnych pytań. Wiemy, jak dogadać się z muzykami czy obsługą sali. Zawsze znamy harmonogram wesela po to, żeby być w odpowiednim czasie i miejscu. Po prostu wiemy, co robić. Dzięki temu możecie skupić się na sobie i Waszej uroczystości.

Fotografia Ślubna - Wasze Historie

Naturalna i autentyczna fotografia ślubna wykonane z ♥ w Szczecinie.

Fotografia ślubna Szczecin - Rustykalne Wesele w Gospodarstwie Kochańscy

Marzysz o weselu w stodole. Koniecznie sprawdź reportaż Pauliny i Darka

Rustykalny Ślub I Wesele W Gospodarstwie Kochańscy Poczerni Fotograf Ślubny Stargard

Gospodarstwo Kochańscy z Poczernina nie po raz pierwszy gości na naszej stronie, ale przyznacie chyba, że jest to miejsce godne kolejnego rzutu oka?

Marta i David - ślub na wyspie w Berlinie

Hochzeitsfotograf Berlin

Ile godzin pracujemy i ile zdjęć dostaniecie?

Wszystko zależy od ustaleń z Wami. Możemy fotografować zarówno przygotowania do ślubu, jak i sam ślub oraz wesele. Uwiecznimy wejście na salę, przywitanie gości, pierwszy taniec, poprawiny, biesiadę przy stołach, konkursy, tańce na parkiecie czy oczepiny. Zadbamy o „chwilę dla reportera”, by każdy gość mógł zrobić sobie z Wami pamiątkowe fotografie, a jeśli będziecie chcieli, zorganizujemy też grupowe zdjęcia ze wszystkimi gośćmi.
Ile zdjęć z wesela i ślubu dostaniecie? Wszystko zależy od ustaleń – zwykle dostarczamy naszym Parom od 350 do … 😉 obrobionych, przygotowanych fotografii.

Sprawdz dostępne terminy - Fotografia Ślubna Szczecin:

Czy fotografia ślubna i plener ślubny to to samo?

Nie, to dwie różne historie. Fotografia ślubna Szczecin to zdjęcia robione w dniu ślubu, a ślubny plener to sesja zorganizowana po ślubie. Możecie mieć jedno i drugie lub tylko reportaż. Jak chcecie. 🙂

Fotograf ślubny ze Szczecina – czy robimy zdjęcia w innych miejscach?

Tak, jak najbardziej. Chociaż najczęściej fotografujemy w okolicach Szczecina. Tutaj dowiecie się więcej na nasz temat i przekonacie się, dlaczego fotografia ślubna to nasz konik. A jeśli macie jakiekolwiek pytania, dajcie nam znać. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wyjątkowa Fotografia Ślubna Szczecin

Spodobały Wam się nasze zdjęcia?

Jeśli czujecie, że nadajemy na podobnych falach, a nasze fotografie ślubne trafiają w Wasze gusta, to śmiało, dajcie nam o tym znać. Chętnie spotkamy się z Wami, napijemy kawy i porozmawiamy o tym, czego oczekujecie od fotografa ślubnego.

Opowiedzcie nam o swoich fotograficznych marzeniach, a my zrobimy wszystko, żeby je spełnić.

Fotografia ślubna Szczecin

fotograf-na-slub-stargard (1)

Fotograf Ślubny Szczecin Goleniów Police Gryfino Stargard

Zarezerwuj termin:

+48 509 844 224

klisza-art-studio@wp.pl